Zaznacz stronę

PARK TECHNOLOGICZNY

"ŻERAŃ"

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

TOMSONIC

ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa

O Firmie :

Firmy TomSonic oraz SonicArts działają w branży zgrzewania tworzyw sztucznych.
W swojej ofercie posiadają zgrzewarki ultradźwiękowe, obrotowo tarciowe, zgrzewarki gorącą płytą oraz zgrzewarki wibracyjne. Ponadto budują też urządzenia specjalistyczne do zgrzewania tworzyw sztucznych w oparciu o dostępne w swojej ofercie technologie oraz podzespoły. Projektujemy oraz wykonujemy oprzyrządowanie do oferowanych maszyn takie jak sonotrody ultradźwiękowe i kowadła.

Project Details

Client Client Name
Date Date of Completion
Skills Branding, Web Design
View elegantthemes.com

Wykorzystujemy technologie ultradźwiękowe nie tylko do zgrzewania tworzyw sztucznych, ale także do innych celów takich jak: brykietowanie przewodów, zgrzewanie metali czy budowa dezintegratorów ultradźwiękowych, nie tylko do celów laboratoryjnych (jak mieszanie cieczy), ale również do celów przemysłowych (np. kawitacja ultradźwiękowa osadów ściekowych).

Źródła do kalibracji gamma-kamer i aparatów PET.

Firma Biker jest wieloletnim dostawcą specjalistycznych źródeł kalibracyjnych stosowanych w diagnostyce obrazowej w placówkach medycyny nuklearnej w całej Polsce. Rutynowo dostarczamy rekomendowane przez producentów aparatury badawczej właściwe źródła kalibracyjne produkowane przez firmę Eckert & Ziegler w tym przede wszystkim wytworzone na bazie radioizotopów Co-57, Na-22, Ge-68, Gd- 153. Źródła te są najwyższej jakości o certyfikowanej przez producenta tych źródeł odpowiedniej konstrukcji, aktywności radioizotopu z zachowaniem właściwego równomiernego jego rozkładu w masie i na powierzchni oraz trwałości mechanicznej i szczelności jako istotnego parametru bezpieczeństwa jego stosowania. Każdorazowa kalibracja aparatury z użyciem właściwego źródła przed wykonywaniem badań na pacjentach z jednej strony gwarantuje właściwą ocenę diagnostyczną z drugiej strony pozwala uzyskać odpowiedni poziom bezpieczeństwa radiologicznego zarówno pacjenta jak i obsługującego tę aparaturę personelu technicznego i medycznego.

See More

Nasze technologie charakteryzują się dużą wydajnością i ekonomicznością ze względu na bardzo krótkie czasy emisji ultradźwięków (przez co moc jest pobierana w krótkim okresie czasu) oraz ekologicznością, ponieważ dzięki użyciu naszych technologii eliminuje się całkowicie jakiekolwiek użycie klejów oraz rozpuszczalników.

Odwiedź naszą stronę

Kontaktuj się z nami