Zaznacz stronę

PARK TECHNOLOGICZNY

"ŻERAŃ"

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

SONICARTS Andrzej Waseńczuk

ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa

O Firmie :

Firmy TomSonic oraz SonicArts działają w branży zgrzewania tworzyw sztucznych.
W swojej ofercie posiadają zgrzewarki ultradźwiękowe, obrotowo tarciowe, zgrzewarki gorącą płytą oraz zgrzewarki wibracyjne. Ponadto budują też urządzenia specjalistyczne do zgrzewania tworzyw sztucznych w oparciu o dostępne w swojej ofercie technologie oraz podzespoły. Projektujemy oraz wykonujemy oprzyrządowanie do oferowanych maszyn takie jak sonotrody ultradźwiękowe i kowadła.

Project Details

Client Client Name
Date Date of Completion
Skills Branding, Web Design
View elegantthemes.com

Wykorzystujemy technologie ultradźwiękowe nie tylko do zgrzewania tworzyw sztucznych, ale także do innych celów takich jak: brykietowanie przewodów, zgrzewanie metali czy budowa dezintegratorów ultradźwiękowych, nie tylko do celów laboratoryjnych (jak mieszanie cieczy), ale również do celów przemysłowych (np. kawitacja ultradźwiękowa osadów ściekowych).

Nasze technologie charakteryzują się dużą wydajnością i ekonomicznością ze względu na bardzo krótkie czasy emisji ultradźwięków (przez co moc jest pobierana w krótkim okresie czasu) oraz ekologicznością, ponieważ dzięki użyciu naszych technologii eliminuje się całkowicie jakiekolwiek użycie klejów oraz rozpuszczalników.

Odwiedź naszą stronę

Kontaktuj się z nami