Zaznacz stronę

PARK TECHNOLOGICZNY

"ŻERAŃ"

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

REJKO MYJNIE SAMOCHODOWE

ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa

O Firmie :

Firma Rejko Myjnie Samochodowe z siedzibą w Warszawie działa na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, niemieckiej firmy Washtec, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji. Nasze myjnie automatyczne Washtec model SoftCare Pro oraz SoftCare 2 Pro zostały nagradzane i wyróżniane na Międzynarodowych Targach „Stacja Paliw” w konkursie produkt roku.

Project Details

Client Client Name
Date Date of Completion
Skills Branding, Web Design
View elegantthemes.com

Żeby więc sprostać preferencjom klientów myjnie samochodowe oferowane przez firmę Rejko posiadają najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, wykazują się ekonomiczną eksploatacją, mają szeroki wybór kolorystyki i ciekawego wzornictwa oraz bogate wyposażenie opcjonalne.

Niebagatelne znaczenie ma też ekologia – firma Rejko z produktem Washtec oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań pomagających chronić środowisko naturalne, w którym przecież wszyscy żyjemy. Dlatego warto zainwestować w produkty najlepszej jakości jakimi są myjnie Washtec. Połączymy w ten sposób opłacalność inwestycji z troską o środowisko, co w dzisiejszych czasach jak wiadomo ma ogromne znaczenie.

Bogaty wybór modeli myjni firmy Washtec gwarantuje, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany z zakupu. Nasza firma jest w stanie dopasować model myjni do indywidualnych wymagań każdego klienta czy to dla samochodów osobowych, czy ciężarowych.

Nowoczesne technologie stosowane w myjniach Washtec pozwalają także na szybki i efektywny serwis. Wymiana elementów podlegających stałemu, naturalnemu zużyciu takich jak szczotki i rolki nie nastręcza większych trudności.

Odwiedź naszą stronę

Kontaktuj się z nami